Koszt dostawy
Przy zamówieniu do 16
wysyłka w ten sam dzień!

 UPS UPS (24 h)
22 zł / 27 zł
Paczkomat Kurier InPost
19 zł / 22 zł
Paczkomat Inpost Paczkomat 
14 zł / 17 zł
  przedpłata / pobranie

PRZESYŁKA GRATIS przy zamówieniu minimum 250 zł.

Produkt dnia
Uszczelniacz 150x180x14,5/16 CORTECO 12018035B
Uszczelniacz 150x180x14,5/16 CORTECO 12018035B

190,00 zł

154,47 zł

szt.
Uszczelniacz 173x200x15,5/17 CORTECO 12018729B
Uszczelniacz 173x200x15,5/17 CORTECO 12018729B

218,00 zł

177,24 zł

Uszczelniacz 25x39x6,5 CORTECO 20034237B
Uszczelniacz 25x39x6,5 CORTECO 20034237B

56,00 zł

45,53 zł

szt.
Uszczelniacz 80x100x12/13,7 CORTECO 12019145B
Uszczelniacz 80x100x12/13,7 CORTECO 12019145B

155,00 zł

126,02 zł

szt.
Wersje językowe
Choose your language
Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO WWW.E-SIMMERING.PL
 
§1 Postanowienia ogólne

 1. Sklep internetowy www.e-simmering.pl prowadzi sprzedaż wysyłkową uszczelnień technicznych, zestawów naprawczych przekładni kierowniczych i innych części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych, a także do maszyn rolniczych i budowlanych.
 2. Właścicielem sklepu jest firma ESIM Magdalena Skawińska-Sikończyk wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającą: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Cicha 6/2*, 30-129 Kraków, NIP 677-142-95-89, REGON 356711410, adres poczty elektronicznej: sklep@e-simmering.pl, numer telefonu: +48 790 889 891, zwana w dalszej części regulaminu Sprzedawcą.
 3. Zakupów w sklepie może dokonywać osoba pełnoletnia, osoba fizyczna lub osoba prawna. Klient spełniający wymienione wymagania, który chce dokonać lub dokonał zakupu, zwany jest w dalszej części regulaminu Klientem.
 4. Ceny wszystkich produktów oferowanych przez www.e-simmering.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, jak również do przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu.
 5. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu www.e-simmering.pl są fabrycznie nowe, posiadają wymagane atesty i są objęte gwarancją producenta.
 6. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z realizacją postanowień niniejszego Regulaminu jest Sprzedawca. Dane osobowe przetwarzane są w celach, w zakresie i w oparciu o zasady wskazane w Regulaminie Sklepu Internetowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każda osoba, której dane osobowe przetwarza Usługodawca ma prawo do wglądu w ich treść oraz prawo do ich aktualizacji i poprawiania.

§2 Tryb składania i realizacja zamówień

 1. Zamówienia od Klientów są przyjmowanie poprzez stronę internetową www.e-simmering.pl, telefonicznie pod numerem telefonu +48 790 889 891 lub pisemnie pod adresem e-mail sklep@e-simmering.pl.
 2. Sklep zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań, aby wysyłka towaru nastąpiła w możliwie najkrótszym terminie, jednak ze względu na specyfikę asortymentu, każde zamówienie otrzymane w formie pisemnej, zostanie potwierdzone przez Sklep najpóźniej w ciągu 24 godzin roboczych od momentu otrzymania.
 3. Z chwilą potwierdzenia zamówienia przez obie strony, dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży.
 4. Czas realizacji zamówienia zależny jest od dostępności produktu w magazynie. Standardowo wynosi on do 24h od momentu złożenia i potwierdzenia zamówienia.
 5. Sklep zastrzega sobie prawo wydłużenia czasu realizacji zamówienia w przypadku  braku towaru w magazynie. Kupujący zostanie o tym fakcie bezzwłocznie poinformowany, a Sklep winien uzyskać akceptację Kupującego w związku z przesunięciem terminu dostawy.
 6. Klient może wprowadzić zmiany do zamówienia lub też całkowicie z niego zrezygnować do momentu wysłania przesyłki przez Sklep. Zmiany takie są możliwe jedynie poprzez kontakt telefoniczny.


§3 Zapłata za towar i terminy płatności za produkt


Zapłata za zamówiony towar może być dokonana:

 1. Przelewem przed dostawą, na podstawie potwierdzenia zamówienia wysłanego e-mailem do Klienta, zawierającego kwotę końcową do zapłaty (powiększoną o ustalone koszty wysyłki). Dane do przelewu:
  ESIM Magdalena Skawińska-Sikończyk, ul. Cicha 6, 30-129 Kraków*
  Nr konta 68 1140 2004 0000 3702 8201 3686 (mbank)
 2. Gotówką w przypadku odbioru osobistego.
 3. Za pobraniem – zapłata kurierowi w momencie otrzymania przesyłki.
 4. Kartą kredytową i e-przelewem:
  Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności szybkimi przelewami jest Blue Media S.A. Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. 
  W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 5. Termin płatności:
  a. W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze osobistym, płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 3 dni roboczych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży. 
  b. W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.
  W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

§4  Dostawa i koszty przesyłki

 1. Dostawy produktów zamawianych w sklepie internetowym www.e-simmering.pl realizowane są na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, Paczkomatów InPost, Kuriera InPost, i in.
 2. Koszty wysyłki podane są na stronie www.e-simmering.pl/koszty-wysylki
 3. Jest możliwa wysyłka towarów za granicę. W takim wypadku należy skontaktować się ze Sklepem celem omówienia warunków i kosztów dostawy.
 4. Odbiór przesyłki od pracownika firmy kurierskiej musi być potwierdzony czytelnym podpisem. Odbierający towar jest zobowiązany sprawdzić czy opakowanie nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz czy przesyłka nie wykazuje znamion naruszenia jej przez osoby trzecie.
 5. Klient może dokonać  sprawdzenia przesyłki przy odbiorze. W przypadku stwierdzenia, że otrzymany towar posiada braki, albo też został mechanicznie uszkodzony, należy zażądać od kuriera spisania protokołu szkodowego. Spisanie protokołu winno nastąpić w dniu dostawy, należy zachować jego kopię. O zaistniałej sytuacji Klient winien niezwłocznie poinformować Sklep telefonicznie lub mailowo.

 §5  Zwroty i reklamacje

 1. Klient może zrezygnować z towaru kupionego w Sklepie w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy sprzedaży bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych kolejnym punkcie 2 Regulaminu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można złożyć w formie elektronicznej na adres sklep@e-simmering.pl lub pisemnie na adres 30-129 Kraków ul. Cicha 6. 
 2. Możliwe koszty związane z odstąpieniem przez konsumenta od umowy, które obowiązany jest ponieść konsument:
  Jeżeli Klient wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym (paczkomaty), Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
  Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu. Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy Konsumentowi. 
 3. Warunkiem przyjęcia zwrotu towaru jest otrzymanie tego samego towaru, nieużywanego / niemontowanego, w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu (niezniszczonym, niepobrudzonym - przy otwieraniu przesyłki proszę uważać na uszkodzenie  opakowania produktu lub struktury produktu, szczególnie w przypadku posługiwania się przedmiotami ostrymi), wraz z dokumentem sprzedaży (paragon, faktura), który został dostarczony Klientowi wraz z towarem. Jeśli dokument sprzedaży zawiera również inne, nie reklamowane przez Kupującego pozycje, zostanie on odesłany do Klienta po wykonaniu kserokopii. UWAGA! Zwroty towaru bez załączonego dokumentu sprzedaży będą zwracane do Klienta na jego koszt.
 4. Jeżeli po otrzymaniu towaru Kupujący znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia, winien ten fakt zgłosić niezwłocznie do Sklepu. W przypadku reklamacji niezbędne będzie wypełnienie formularza – zgłoszenia reklamacyjnego, którego druk, po uprzedniej informacji od Klienta, zostanie do Niego wysłany pocztą elektroniczną (e-mail).
 5. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.
 6. Zwrot towaru następuje na koszt Kupującego do siedziby ESIM Magdalena Skawińska-Sikończyk, ul. Cicha 6, 30-129 Kraków*.
 7. W przypadku zasadnej reklamacji, kwota brutto za reklamowany towar zostanie zwrócona Kupującemu w nieprzekraczalnym terminie do 14 dni roboczych gotówką lub na wskazany przez Kupującego rachunek bankowy.
 8. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem, ani na koszt Sklepu.

§6 Polityka Prywatności - dane osobowe w sklepie internetowym

 1. Dane osobowe w Sklepie Internetowym www.e-simmering.pl przetwarzane są przez Administratora zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - zwane dalej 'RODO' lub 'Rozporządzenie RODO' (ang. GDPR)
 2. Rejestracja lub złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.e-simmering.pl wymaga wyrażenia przez Klienta zgody na przetwarzanie jego Danych Osobowych w zakresie i celu niezbędnym do korzystania z usług świadczonych przez Sprzedawcę (właściciela sklepu) w ramach Sklepu, w tym na przekazywanie Danych Osobowych podmiotom trzecim, przy pomocy których Właściciel sklepu świadczy usługi w ramach Sklepu oraz przekazanie tych danych jest niezbędne w celu prawidłowej realizacji usługi. Wyrażenie zgody następuje poprzez kliknięcie pola wyboru (checkbox) dostępnego na stronie internetowej Sklepu.
 3. Administratorem danych osobowych Usługobiorców/Klientów zbieranych za pośrednictwem Sklepu Internetowego jest Sprzedawca (Właściciel sklepu).
 4. Kategorie Danych osobowych, które będą przetwarzane przez Właściciela sklepu to: (a) imię, (b) nazwisko, (c) adres pocztowy, (d) adres e-mail, (e) numer telefonu, (f) dane dotyczące połączenia internetowego i/lub sieciowego (w tym adres IP), (g) historia zakupów, (h) preferencje i wybory na przykład subskrypcje, (i) Informacje dotyczące płatności, w tym imię i nazwisko oraz adres e-mail, metoda płatności, platforma płatnicza, rodzaj transakcji.
 5. Dane osobowe Klientów zbierane przez administratora za pośrednictwem Sklepu Internetowego zbierane są - zgodnie z wolą Klienta - w celu realizacji Umowy Sprzedaży.
 6. Dane Osobowe Klientów mogą być powierzane do przetwarzania: dostawcom odpowiedzialnym za obsługę systemów informatycznych służących do realizacji zamówień, podmiotom, takim jak banki i operatorzy płatności, podmioty świadczące usługi księgowe, prawne, podatkowe oraz kurierom (w związku z realizacją zamówienia). W razie uzasadnionej potrzeby możemy przekazywać dane osobowe właściwym organom administracyjnym, instytucjom i innym uprawnionym podmiotom w kraju i zagranicą jeżeli wymagają tego od nas obowiązujące przepisy prawa, jak również na ich żądanie w ramach przewidzianych prawem procedur. Możemy także przetwarzać dane osobowe jeżeli jest to konieczne do ustalenia i ochrony naszych praw lub dochodzenia roszczeń.
 7. Odbiór przesyłki od pracownika firmy kurierskiej musi być potwierdzony czytelnym podpisem. Odbierający towar jest zobowiązany sprawdzić czy opakowanie nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz czy przesyłka nie wykazuje znamion naruszenia jej przez osoby trzecie.
 8. Klientom przysługują następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych, prawo dostępu do danych osobowych, prawo żądania sprostowania danych osobowych, prawo żądania usunięcia danych osobowych, prawo żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację– w przypadkach, kiedy przetwarzamy dane na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu, prawo do przenoszenia danych osobowych. Klientom przysługuje także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
 9. W celu wycofania zgody na przetwarzanie Danych Osobowych lub skorzystania z innych uprawnień, o których mowa powyżej należy wysłać wiadomość na adres sklep@e-simmering.pl ze stosownym żądaniem. Konsekwencją cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych będzie brak możliwości świadczenia usługi w ramach Sklepu i realizacji zamówień. 
 10. Klient ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) gdy przetwarzanie Danych Osobowych Użytkownika dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
 11. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie danych osobowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi Elektronicznej skutkuje brakiem możliwości zawarcia tejże umowy. Dane niezbędne do zawarcia Umowy Sprzedaży lub umowy o świadczenie Usługi Elektronicznej wskazane są także każdorazowo na stronie internetowej Sklepu Internetowego przed zawarciem danej umowy.

§7 Postanowienia końcowe

 1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą Klienta na przetwarzanie jego Danych Osobowych w zakresie i celu niezbędnym do korzystania z usług świadczonych przez Sprzedawcę (właściciela sklepu) w ramach Sklepu, w tym na przekazywanie Danych Osobowych podmiotom trzecim, przy pomocy których Właściciel sklepu świadczy usługi w ramach Sklepu oraz przekazanie tych danych jest niezbędne w celu prawidłowej realizacji usługi. 
 2. Wszystkie wymienione w ofercie sklepu produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
 3. Wszelkie informacje dotyczące specyfikacji produktów pochodzą z materiałów publikowanych przez producentów. Sklep internetowy www.e-simmering.pl zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.
 4. Sądem właściwym do rozstrzygania ewentualnych sporów jest sąd w miejscu prowadzenia działalności Sklepu.
 5. Składając zamówienie, Klient akceptuje jednocześnie warunki powyższego regulaminu.
 6. W sprawach nieuregulowanych powyższymi wytycznymi, mają zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego
 7. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie internetowej Sklepu

 *podany adres jest tylko i wyłącznie adresem rejestrowym firmy. Pod tym adresem nie istnieje sklep stacjonarny. Odbiór osobisty możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu.

Dziękujemy za zaufanie. Dołożymy wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z naszej obsługi

www.e-simmering.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl